Tillykke til alle studenterne fra Teknisk Gymnasium

Tillykke til nye salgsassistenter
25. juni 2019
Tillykke til alle studenterne på Handelsgymnasiet
1. juli 2019
Vis alle

Tillykke til alle studenterne fra Teknisk Gymnasium

Celf.

Student 2019 – 18htx43a

Forreste række fra venstre: Korakot Kaowong – Vordingborg, Oliver Gaarde Frimann – Nykøbing F., Mark Catterall – Nykøbing F., Line Aagrén Geert – Nykøbing F., Meena Sembach Petersen – Nykøbing F., Anders de Fine Licht – Eskilstrup, Johan Bech Grønning – Nykøbing F., Christian von Qualen Christensen – Nykøbing F.

Miderste række fra venstre: Stinus Victor Emil Hedegaard Johannesen – Bruntofte, Emil Frederik Coyte Orland – Systofte, Christopher Engholm Harding Lund – Nykøbing F., Oliver Steen Mæhle Sindahl – Horbelev, Emil Piszczek Andersen – Væggerløse, Andreas Strange Rasmussen – Radsted.

Bagerste række fra venstre: Benjamin Alexander Christensen Kocemba – Nykøbing F., Laust Lund Kristensen – Nr. Alslev, Belmin Bibovic – Nykøbing F., Ricky Martin Larsen – Nykøbing F., Mathias Gabriel Suhr Pilemand – Døllefjelde.

Ikke med på billedet: Mads Benedikt Løvgren Møllgren

Student 2019 – 18htx43b

Forreste række fra venstre: Emilie Kryger Juliussen – Nykøbing F., Nanna Clarissa Hvidtfeldt Treschow – Nykøbing F., Silje Vestergaard Jürs – Nysted, Amalie Ellekjær Dyring – Kraghave, Mie-Louise Stoltzner Rasmussen – Nykøbing F., Celine Fugl Pedersen – Sakskøbing, Marie Anne Nielsen – Eskilstrup, Natalia Kurek Windsor – Nr. Alslev.

Miderste række fra venstre: Nichlas Goldbek Pedersen – Nykøbing F., Louise Hackendorf Salquist – Systofte, Theres Holm Jensen – Nykøbing F., Maja Gammelgaard Bertelsen – Idestrup, Cecilie Kurek Windsor – Nr. Alslev, Ea Brix Hektoft – Stubbekøbing, Cecilie Lisborg Jørgensen – Nykøbing F., Laura Eveline Romer Hansen – Sundby, Mads Behrens Olsen – Ø. Kippinge.

Bagerste række fra venstre: Jakob Juel Jensen – Borre, Tor Jørgensen – Nykøbing F., Simon Biltoft – Nykøbing F.

Student 2019 – 18htx43c

Forreste række fra venstre: Emil Johannes Demant Hansen – Stubbekøbing, Teis Gerdt Høring – Nysted, Celena Kaas Spandet – Nykøbing F., Wiktoria Weronika Warzycka – Nysted, Mikkel Methiesen Dalsgaard – Nykøbing F., Andreas Jessen Jalkiewicz – Hasselø, Emil Løje – Nysted, David Rosendal Osbeck – Sakskøbing.

Miderste række fra venstre: Patrick Højbo Olsen – Nykøbing F., Morten Jean Modig – Nykøbing F., Marc Bredtved – Nykøbing F., Janus Pete Ottosen – Sdr. Kirkeby, Kasper Braae – Idestrup, Victor Louis Jensen – Hasselø, Kristian Winkel – Kettinge.

Bagerste række fra venstre:  – Nykøbing F., Magnus Peter Larsen – Harpelunde, Jakob Johannes Larsen – Nykøbing F., Magnus Nielsen – Nr. Alslev, Mathias Fink – Nykøbing F., Jimmi Hansen – Nykøbing F.

Ikke med på billedet: Emil Bicki – Sakskøbing.

Eux-student 2019 – 19eux4h3

Forreste række fra venstre: Dennis Sejer Hansen – Ø. Kippinge, Mathias Carlfeldt Carlsen – Nakskov, André Abildgaard – Søllested, Jonas Svensson Jensen – Nykøbing F.

Bagerste række fra venstre: Thies Nis Ottosen – Sdr. Kirkeby, Jeppe Sten Nielsen – Vordingborg, Louis emil Buckholtz – Nykøbing F.

Ikke med på billedet: Bastian Kobberholm Jessen – Glostrup, Casper Dehn Molsing – Nakskov, Jesper Bjørnlund Nielsen – Holeby