Tillykke til alle studenterne på Teknisk gymnasium i Nykøbing

Tillykke til alle studenterne fra Handelsgymnasiet i Nykøbing
27. juni 2022
Tillykke til nye serviceassistenter
4. juli 2022
Tillykke til alle studenterne fra Handelsgymnasiet i Nykøbing
27. juni 2022
Tillykke til nye serviceassistenter
4. juli 2022
Vis alle

Tillykke til alle studenterne på Teknisk gymnasium i Nykøbing

19tx4a

Forreste række fra venstre: Amelie Bachevold Larsen, Rødby – Joud Khabazh, Nykøbing F. – Signe Vognsvend Nielsen – Nykøbing F., Mie Winkel Petersen – Kettinge, Amalie Bergmann Stentebjerg, Amalie Hougaard – Nykøbing F., Cecilie Olsen Johansen – Sakskøbing, Ida Kjølby, Idestrup, Magnus Munk – Nykøbing F.

Midterste række fra venstre: Marcus Christoffer Merrild – Stubbekøbing, Kewen Solfjeld Estman – Gedser, Jakob Strate – Maribo, Lucas Langton Sørensen – Nykøbing F., Jeppe Welin Holm – Maribo, Adrian Holm Jensen – Nykøbing F., Lasse Buskbjerg Petersen, Nykøbing F., Frederik Berg-Sonne – Gedser, Jacob Andersen – Nykøbing F., Victor Lund Larsen – Nykøbing F., Frej Alexander Nielsen – Nykøbing F. Bagerste række fra venstre: Nikolaj Frederik Stimose – Toreby, Melih Kelkitli – Nykøbing F., Loui Collin-Enoch – Sakskøbing, Snorre Bakke Rasmussen – Eskilstrup, Frederik Aarslew-Jensen – Tingsted, Sofus Lange Nielsen – Nykøbing F., Anton Emil Nielsen – Nykøbing F., Noah Mosegaard Albretsen – Nykøbing F., Laurits Tværmose Nielsen – Nykøbing F.

Student 2022 – 19tx4b

Forreste række fra venstre: Katrine Juel Lilholm Jensen – Stubbekøbing, Freja Kjøller – Nr. Alslev, Nanna Yvonne Henckel – Rødby, Sofie Ester Hansen – Nykøbing F., Clara Benedikte Guldbæk Stefaniuk – Nykøbing F., Christine Aarslew-Jensen – Nykøbing F., Jasmin Karin Ann Pedersen – Nykøbing F., Helena Damgaard Bernth – Nykøbing F., Julie Onyszczak Hansen – Nysted.

Midterste række fra venstre: Oliver Lennart Pedersen – Nykøbing F., Sebastian Artur Wismarch – Idestrup, Lucas Ulrik Ibsen – Nykøbing F., Niclas Ludvigsen – Idestrup, Elise Molter Rasmussen – Horbelev, Amalie Bjerre Kurdahl – Nysted, Lærke Behrens Olsen – Ø. Kippinge, Katrine Kjerulff Bergmann – Stubbekøbing, Sophie-Amalie Sukstorf – Idestrup, Kristine Hjelm Madsen – Nykøbing F., Karen Panton Jensen – Nykøbing F., Alex Peter Stryg – Væggerløse, William Sonne – Maribo, Mikas Frølich Hansen – Toreby.

Bagerste række fra venstre: Gustav Ørsted Rasmussen – Toreby, Jonathan Maegaard Hernandez – Maribo, David Kocuba – Toreby, Tobias Lollike Bay Hampe – Nykøbing F., Isak Viktor Ponder – Nykøbing F., Thomas Tobias Helsing – Nykøbing F., Nicklas Rosenkilde Ebbe – Kettinge, Gabriel Guldborg Buxbom – Kettinge, Asbjørn Peder Dunk Kubet – Nykøbing F.

19tx4c

Forreste række fra venstre: Nicklas Andreasen – Nakskov, Clara de la Motte Albrechtsen – Nakskov, Nayla Angelina Hauerberg, Nykøbing F., Denni Duranovi – Nykøbing F.,

Bagerste række fra venstre: Magnus Svare Christiansen – Holeby, Christopher Ried Fay Boesgaard – Guldborg, Mikkel Chris Rasmussen – Nykøbing F., Viktor Pyndt Tost – Nykøbing F., Nicolai Steen Hansen – Nykøbing F., Benjamin Westerholdt – Rødby, Christoffer Lunddahl Albretsen – Nykøbing F., Benjamin Møller Jensen – Nykøbing F.

Ikke med på billedet: Tobias Oliver Nielsen – Vålse

Euxstudent 2022 – 22ex4h3

Forreste række fra venstre: Tobias Strange Rasmussen – Sakskøbing, Nichlas Mathias Møller – Ø. Ulslev, Sebastian Kure Nielsen – Rønne.

Ikke med på billedet: Lasse Kjærulff Rasmussen – Idestrup, Mads Gabelgaard Hansson – Hvidovre. Ovenstående elever har bestået den gymnasiale del af deres eux-uddannelse.